Płatny staż w biurze rachunkowym

Biuro rachunkowe Dwa Zero Marek Orszulka jest kontynuacją rodzinnej działalności związanej z podatkami, działamy nieprzerwanie na raciborskim rynku od 1991 roku.

W związku z rozwojem działalności poszukujemy stażysty do naszej siedziby znajdującej się w Raciborzu – staż płatny.

Stażysta ds. biurowo-księgowych

miejsce pracy: Racibórz, ul. Zborowa 4 (centrum)
forma współpracy: umowa zlecenie

Zakres obowiązków:
– wsparcie bieżącej obsługi podatkowej i kadrowo-płacowej naszych klientów
– wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych

Wymagania:
– biegła znajomość komputera – aplikacje Windows
– sprawne posługiwanie się klawiaturą
– dobra organizacja pracy
– umiejętność pracy w zespole
– rzetelność

Oferujemy:
– praktyczną naukę zawodu księgowego
– przyjazną atmosferę pracy
– możliwość rozwoju

Oczekujemy:
– otwartości i gotowości do zdobywania wiedzy
– samodzielności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych podczas stażu zadań

Mile widziani studenci studiów zaocznych.

Osoby zainteresowane podjęciem stażu prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

kontakt w sprawie ogłoszenia

email: praca@orszulka.pl

Preferowany format pliku: PDF (ew. DOC/ODT)
Prosimy o zawarcie w nazwie pliku swojego nazwiska i imienia.

termin zakończenia rekrutacji:
30 października 2017

dane firmy:
Dwa Zero Marek Orszulka
ul. Zborowa 4
47-400 Racibórz
NIP 6391837773