Polityka prywatności

  1. Właścicielem strony i jednocześnie Administratorem Danych Osobowych (zwanym dalej ADO) jest Dwa Zero Marek Orszulka, NIP 6391837773, ul. Zborowa 4, 47-400 Racibórz.
  2. Kontakt z ADO pod adresem kontakt@orszulka.pl.
  3. ADO szanuje twoją prywatność i tym samym strona nie zbiera twoich danych osobowych oraz prywatnych poza tymi, które zostaną przekazane w wiadomości email wysłanej na adres na stronie Kontakt. Wysyłając wiadomość zgadzasz się także z warunkami przetwarzania danych tam określonymi.
  4. Strona zbiera anonimowe dane statystyczne i analityczne w celach marketingowych, analitycznych i reklamowych za pomocą ogólnodostępnych systemów analitycznych – tutaj Google Analytics oraz WordPress.com.
  5. Strona zapisuje na komputerze użytkownika pliki cookies w celach wymienionych w pkt 4.
  6. Jeżeli nie zgadzasz się na zbieranie danych przez stronę możesz ją opuścić lub zastosować tryb anonimowy/incognito oferowany praktycznie przez wszystkie przeglądarki internetowe niezależnie od systemu operacyjnego czy też platformy (komputer, tablet, telefon).
  7. W przypadku pytań dotyczących polityki prywatności i przetwarzania danych zapraszamy do kontaktu email lub listownego pod adresami wskazanymi w pkt 1 i 2.